navigation


Historia przedsiębiorstwa

W 1998 roku z inicjatywy Z. Niklasa i T. Burkarta (właściciel niemieckiej firmy rusztowaniowej BURKART GERÜSTBAU GmbH) powstała firma BUD-BAU Sp. z o.o. w której udziałowcami jest strona polska i niemiecka w równych proporcjach. Dzięki tym powiązaniom BUD-BAU ma dostęp do nowoczesnego systemu rusztowań Firmy LAYHER w ilościach niezbędnych do realizacji podejmowanych zobowiązań wykonawczych wobec klientów.

W początkowej fazie swojej działalności Spółka obsługiwała małe firmy budowlane oraz dysponowała niewielką ilością rusztowań, które były sprowadzane wyłącznie do realizacji określonych zleceń. Z czasem dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz opinii naszych klientów otrzymywaliśmy więcej zleceń, poszerzyła się też baza stałych odbiorców naszych usług. Zaczęto nas postrzegać jako solidnego partnera i firmę, która może pomagać realizować nietypowe nawet zamówienia.

W związku z bogatym doświadczeniem oraz nabytą wiedzą na budowach zagranicznych przez kierownictwo spółki jak i przez jej pracowników staramy się podczas realizacji zlecanych nam robót pomagać naszym klientom poprzez propozycję optymalnych rozwiązań wykonania rusztowań w celu uniknięcia dodatkowych prac związanych z ich przebudową lub częstą modernizacją obniżając przez to powstawanie dodatkowych kosztów i straty czasu.

Przy realizacji nietypowych zleceń proponujemy klientom niekonwencjonalne rozwiązania, które na początku nie przemawiają do ich wyobraźni, ale potwierdzone opinią innych naszych odbiorców oraz płynącymi z tego tytułu oszczędnościami niejednokrotnie są akceptowane i realizowane, czego dowodem są otrzymane referencje.

Naszym celem jest realizowanie w taki sposób robót by przedkładało się to na zadowolenie klienta i dawało nam satysfakcję z dobrze wykonanego zadania. Potwierdzeniem tego jest, coraz większa liczba kontrahentów i polecanie przez nich naszych usług innym.

Nasze usługi realizujemy w oparciu o rusztowania czołowego światowego ich producenta Firmy LAYHER. Rusztowania te posiadają certyfikaty i spełniają niezbędne normy dopuszczające je do eksploatacji na terenie RP.

Misją firmy jest świadczenie usług na najwyższym poziomie poprzez wykorzystanie wszelkich dostępnych środków niezbędnych do ich wykonania zwiększając zadowolenie i satysfakcję klientów oraz wprowadzanie nowych rozwiązań mających na celu osiągniecie przewagi nad konkurencją i dających odbiorcy możliwość wyboru optymalnych rozwiązań.

O firmie